INTERNO – podłogi, drzwi, tarasy

Upiększamy wnętrza

„Upiększamy wnętrza” to nasze hasło, którym posługujemy się od lat. Treści, które znajdą Państwo na naszej stronie mają Państwu pomóc zaplanować pozytywne, piękne, ale również praktyczne zmiany w zakresie wyposażenia mieszkania, domu, biura bądź siedziby firmy.

Uczestniczymy w całym procesie planowania i realizacji prac wykończeniowych komunikując się chętnie i współpracując z architektami, projektantami wnętrz i podwykonawcami naszych inwestorów, aby podłogi drewniane, panele winylowe lub laminowane, drzwi, listwy, sztukaterie i inne detale ozdobne, które oferujemy stanowiły o pięknie wnętrz naszych Klientów, o jakości i aby wszystkie prace odbyły się w zaplanowanych terminach.

Opinie Klientów, z którymi mieliśmy już przyjemność pracować, a także zaufanie generalnych wykonawców dużych inwestycji (budowa nowego gmachu Sądu Rejonowego w Toruniu, odnowa Teatru im. Wilama Horzycy, wiele realizacji w budynkach Uniwersytetu Mikołaja Kopernika) świadczą, że warto korzystać z naszych porad, produktów które oferujemy, a także z rzetelnej i terminowej usługi montażu.

Dzielimy się naszą wiedzą teoretyczną oraz praktyczną zdobytą na wielu budowach, a także licznych szkoleniach produktowych z nadzieją, że będziemy mieli okazję współpracować również z Państwem przy upiększaniu wnętrz.

facebook logo